Середа, 24 Липня, 2024

Як зробити фільми більш плавними

Зазвичай відеоролики та фільми мають частоту кадрів у 24 або 30 за секунду. Недоліки такої частоти стають помітними при будь-якій динамічній сцені: кадри буквально розриваються, і відео перетворюється на слайд-шоу. Уникнути цього та зробити відео більш плавним можна, якщо знімати його у форматі 48 кадрів на секунду та більше. Уже зроблені ролики можна конвертувати в цей формат.

Для цього знадобиться програма SmoothVideo Project, яка доступна під Windows, Linux та macOS. Ця утиліта додає у відео програмно згенеровані проміжні кадри, які дозволяють підняти частоту відтворення з 24 кадрів на секунду до 48 кадрів на секунду.

Версія для Windows має платний і безплатний варіанти. Останній підтримує програвачі Media Player Classic, Windows Media Player, Stereoscopic Player, Daum PotPlayer та інші. Безплатна версія SmoothVideo Project має мінімалістичний інтерфейс. Повзунком вкажіть бажане співвідношення між якістю і швидкістю відтворення. Також є швидке переключення оптимізації для фільмів і анімації.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися