Apple збільшить ресурс акумулятора AirPods смарт-заряджанням

iOS 14 намагатиметься тримати заряд навушників на рівні 80%

Apple планує пом’якшити неозвучену проблему своїх навушників AirPods – швидку деградацію батареї. Це проблема, адже в навушниках класу TWS, які можуть коштувати сотні доларів і до яких відносяться AirPods, неможливо замінити батарею. Куплений гаджет за рік-два гарантовано перетвориться на непотріб. Алгоритми iOS 14 спробують зробити так, щоб для AirPods цей термін збільшився.

Apple розповіла, що операційна система буде вивчати використання AirPods та намагатиметься передбачити необхідність у заряджанні. iOS 14 намагатиметься тримати заряд навушників на рівні 80%. Такий рівень заряду краще позначається на ресурсі літій-іонного акумулятора, якщо гаджет тривалий час не використовується. Система намагатиметься підзарядити батарею навушників до 100% перед використанням.

Інші продукти Apple уже пропонують функціональність смарт-заряджання. В iOS 13 розробники додали функцію більшого піклування про батарею iPhone. Заряджання iPhone автоматично призупиняється при досягненні 80%. Далі телефон аналізує звички користувача і намагається вгадати момент, коли девайс відключать від зарядки. У цей час апарат намагатиметься дозарядитися до 100%.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я