Вівторок, 16 Липня, 2024

Як запустити «мертве» меню «Старт» у Windows 10

Повернення меню «Старт» в останню ОС Microsoft не обійшлося без складнощів. Якщо ви користуєтеся цією ОС, ви могли зіткнутися з тим, що воно іноді не відкривається при натисненні на кнопку. Ось кілька способів повернути йому працездатність.

1. Налагодження спотворених файлів

Якщо на вашому комп’ютері працює пошуковий рядок, тоді введіть у ньому PowerShell. Натисніть правою кнопкою миші на знайденому результаті та виберіть опцію «Запустити як адміністратор».

Як тільки на екрані з’явиться вікно Powershell, введіть у ньому команду sfc /scannow та натисніть Enter. Зачекайте, поки цей інструмент перевірить усі файли ОС на пошкодження. Якщо система знайде пошкодження, але повідомить, що не може їх виправити, тоді введіть команду dism/online /cleanup-image/restorehealth.

2. Повторно встановіть програми Modern

Якщо перший крок не допоміг, тоді спробуйте переінсталювати меню «Старт». Це також стосуватиметься всіх програм Modern у Windows 10 – їх ви завантажуєте з Microsoft Store. Для цього відкрийте PowerShell від імені адміністратора та введіть команду:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

По завершенні перезавантажте комп’ютер.

3. Відновіть ОС до початкового стану

Якщо точкові способи не допомагають, тоді доведеться використати глобальний – відновити Windows 10 до початкового стану. Обов’язково перед цим зробіть копію своїх даних на зовнішньому накопичувачі та відключіть його на час ремонту.

Далі натисніть Winkey-L, щоб вийти на екран блокування. Натисніть на кнопку живлення, затисніть Shift та клацніть на пункті «Перезавантажити». Це відкриє середовище відновлення. У ньому виберіть «Відновлення ПК» – «Скинути цей ПК» – «Залишити файли». Далі дотримуйтесь інструкцій на екрані.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися