Понеділок, 20 Травня, 2024

Apple зробила iPhone цікавим для фанатів ретро ігор

Власники Android легко могли грати на смартфонах в ігрові хіти 80-х та 90\-х років завдяки емуляторам ретро ігрових приставок. Ігрові емулятори давно були заборонені в Apple App Store. Але днями Apple послабила обмеження App Store і дозволила на iPhone завантажувати емулятори ретро-ігор. Apple оголосила, що емулятори ігор можуть з’явитися в App Store у всьому світі та пропонувати ігри для завантаження.

Окрім нових правил щодо емуляторів, Apple також оновила правила щодо супердодатків, таких як WeChat. Тепер у ньому сказано, що міні-ігри та міні-програми в цих програмах повинні використовувати HTML5, пояснюючи, що вони не можуть бути нативними програмами та іграми.

Схоже, ця зміна стала відповіддю на антимонопольний позов, поданий Сполученими Штатами, який звинувачує Apple у спробі викорінити як хмарні додатки для трансляції ігор, так і супердодатки. Apple нещодавно почала дозволяти у App Store хмарні потокові сервіси, такі як Xbox Cloud Gaming і GeForce Now.

За межами США Apple, схоже, реагує на тиск Європейської комісії. В іншому оновленні правил компанія заявила, що тепер дозволить програмам для потокової передачі музики в Європейському Союзі включати посилання в програмі, які спрямовують користувачів на сторонні покупки та згадують інформацію про ціни.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися