П’ятниця, 19 Липня, 2024

Asus та Gigabyte реорганізують збиткові мобільні бізнеси

Тайванські виробники комп’ютерної техніки ASUS і Gigabyte реорганізують свої мобільні підрозділи, бізнес яких приносить компаніям збитки, повідомляє DigiTimes.

asus-hq2

ASUS почала реформувати підрозділ з випуску планшетних комп’ютерів ще в першій половині 2016 року. Компанія скоротила поставки планшетів і кількість нових моделей у нинішньому році. Сотні фахівців з продажу, досліджень і розробок, яких компанія задіяла у своєму планшетному бізнесі, були перекинуті до інших структур, зокрема тих, які займаються створенням систем віртуальної реальності і смартфонів. Процес переміщення персоналу має завершитися до кінця 2017 року.

gigabite_hq

Gigabyte має намір внести корективи в роботу деяких своїх дочірніх компаній, серед яких – виробник смартфонів Gigabyte Communications і розробник периферійних пристроїв для телефонів і комп’ютерів Gigazone International. При цьому Gigabyte продовжить надавати послуги технічної підтримки користувачам продуктів, які були випущені зазначеними підрозділами.

Gigabyte збирається припинити будь-яку R&D-діяльність і продажі продуктів від Gigabyte Communications і Gigazone International. Співробітники цих підприємств будуть або переведені до інших підрозділів, або звільнені. Компанія має намір зосередити свої ресурси на більш прибуткових продуктах.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися