Uber шукає в Києві генерального директора

Компанія Uber, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику й оплати таксі або приватних водіїв, відкрила вакансію генерального директора по Києву. Про це йдеться на сайті компанії в розділі «робота», передає «Дело».

В описі вакансії написано, що кандидат повинен бути насамперед добрим маркетологом, який буде фокусуватися на пошуку нових користувачів і просуванні бренду ?ber в маси.

На думку стартапу, сity general manager – це найбільш вимоглива позиція в компанії, яка вимагає від кандидатів великого таланту, мужності і лідерського потенціалу. Як лідер сервісу Uber, генеральний директор несе відповідальність за розвиток і зростання бізнесу в одному з найбільших міст світу.

Судячи з опису, можна з великою ймовірністю сказати, що в найближчому майбутньому ?ber з’явиться на українських дорогах.

Компанія ?ber була заснована в 2009 році Тревісом Калаником і Гарретом Кемпо в Сан-Франциско. На даний час програма працює в більш ніж 300 містах у 58 країнах світу. За останніми оцінками, вартість сервісу досягає $41,2 млрд. Минулого тижня стало відомо, що сервіс зібрав в Китаї $10 млрд вкладень і збирається виходити на IPO.

Сервіс для замовлення таксі ?ber завойовує світовий ринок перевезень завдяки низьким цінам і зручному додатку для смартфонів. Крім того, Uber дозволяє стати таксистом практично будь-якому водієві, потрібно лише мати відповідний автомобіль і відповідати нехитрим вимогам сервісу.

Але це викликає скандали та страйки, адже компанія не платить за використання інфраструктури, ліцензії водіїв тощо. Більш того, водії також не отримують великих прибутків та кажуть, що працюють на межі збитковості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я