Автоматичні шлагбауми для паркування — це зручність та захист

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Повний контроль і безпека

Для того, щоб забезпечити контроль за в’їздом та виїздом транспортних засобів зі стоянки, варто обрати надійні, професійні автоматичні шлагбауми. Ці пристрої роками успішно використовуються як окремими особами, так і приватними структурами чи державними організаціями. Сучасні шлагбауми — це оснащені новітніми функціями та найкращими параметрами системи паркування, які підтримують процес адміністрування паркувальної діяльності.

Автоматичні паркувальні шлагбауми сьогодні контролюють зазвичай за допомогою пульта дистанційного керування. Це сучасні системи паркування, в яких застосовуються новітні технології, які полегшують управління паркуванням. Шлагбауми дозволяють огородити в’їзд на територію компанії, житлового масиву і повністю контролювати усіх, хто туди заходить. Суцільні шлагбауми з пультом керування також є додатковим захистом від непрошених гостей або злодіїв. Автоматичні шлагбауми не тільки ускладнюють дії осіб, які не мають дозволу користуватися автостоянкою, але й посилюють захист від крадіжок. Завдяки використанню шлагбауму для паркування, ваше місце на парковці не буде зайняте іншим автомобілем.

Застосування

Використання автоматичних шлагбаумів — це насамперед захист паркінгів:

  • на більших або менших підприємствах (склади, офіси, виробничі цехи або маленькі компанії);
  • у багатоквартирних житлових кварталах та мікрорайонах;
  • у супермаркетах та торгових центрах.

У разі використання автоматичних шлагбаумів у магазинах та торгових центрах можна вдосконалити систему збирання оплати за паркування. Це пов’язано зі збільшенням прибутку завдяки кращому контролю потоку транспортних засобів на стоянці. Автоматизована система збирання оплати за паркування означає економію, а також повний контроль за кількістю автомобілів на стоянці та займаними ними місцями для паркування. Ви можете встановити обмеження на паркування, організувати бронювання місця для паркування тощо. Обслуговування клієнтів автостоянок за допомогою автоматичних шлагбаумів ще ніколи не було таким простим.

Якщо ви власник магазину чи готелю, адміністратор приміщення офісної будівлі, лікарні, торгового центру, школи чи університету, то автоматичний шлагбаум від vsv-group.com.ua полегшить вам керування автостоянкою і значно спростить її використання з боку працівників, клієнтів чи гостей.