Понеділок, 15 Квітня, 2024

Mutant Year Zero: Road to Eden отримала релізний трейлер

Mutant Year Zero: Road to Eden від творців Hitman і Payday отримала офіційний реліз і трейлер до нього. Критики і гравці тепло зустріли проект, виставивши середні оцінки 8.0 і 8.2 відповідно.

Сильними сторонами гри назвали оригінальну атмосферу і дизайн, захопливий стелс-режим і продуману бойову систему. Із мінусів – мало класів і скілів персонажів, крім того, стелс-режим і битви поки не збалансовані. Утім, у розробників є час виправити помічені недоліки.

У Mutant Year Zero: Road to Eden світ гине через катаклізми, політичні й економічні кризи, епідемії і війни. Після тотального винищення рештки людства виявили, що на людей вони не дуже схожі – майже всі мутували або понівечені до невпізнання.

За сюжетом головні герої повинні знайти дорогу зі свого сховища в Едем – безпечний регіон, який процвітає і до якого вершники апокаліпсису не дісталися. Попутно доведеться ховатися, битися і шукати нових друзів.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися