П’ятниця, 21 Червня, 2024

Українці споживають утричі більше трафіку з акцією «YouTube без перерв»

Vodafone проаналізував користувацькі звички клієнтів, які скористались акцією «YouTube без перерв». Із червня 2020 року Vodafone проводить масштабну акцію спільно з відомим відеосервісом в Україні та світі – платформою YouTube. Акція передбачає безкоштовну підписку «YouTube Premium» на 4 місяці і безкоштовне використання трафіку з подальшим платним продовженням або можливістю повернення до стандартних умов перегляду відео.

Зважаючи на глобальну популярність платформи YouTube і тренд зростання споживання відеоконтенту, пов’язаний зі змінами способу життя більшості людей, українські споживачі схильні до використання більших обсягів інтернет-трафіку.

Акція, яка дозволяє абонентам Vodafone користуватися YouTube без обмежень, підтверджує цей тренд: абоненти з підключеною акцією споживають у середньому на місяць утричі більше трафіку, ніж інші абоненти Vodafone. Кількість унікальних користувачів YouTube на місяць серед абонентів Vodafone збільшилась на 3% за період з червня по листопад 2020 року.

Акція стала настільки популярною серед користувачів сервісу, що станом на кінець 2020 року кількість тих, хто скористався акцією, перевищила прогнозовану кількість активацій на 10%.

YouTube Premium – це платна підписка, яка стала доступною з 2018 року і зараз нараховує більше 30 мільйонів користувачів у всьому світі. З YouTube Premium користування YouTube стає ще зручнішим:

– відео без реклами;

– відео не зупиняється при блокуванні екрана або користуванні іншими додатками;

– можливість завантаження відео та перегляду без доступу до інтернету;

– передбачено доступ до музичного стрімінгового сервісу YouTube Music Premium.

Підписка YouTube Premium діятиме на всіх пристроях, на яких доступний сервіс YouTube, за умови, що вхід буде здійснено з облікового запису, на якому активована підписка. Користуватись YouTube Premium можна на смартфоні, планшеті, телевізорі або через браузер.

Щоб взяти участь в акції, клієнтам Vodafone потрібно ввести комбінацію *313# і очікувати SMS з подальшими кроками.

Новим клієнтам компанії треба купити стартовий пакет Vodafone й активувати SIM-карту. Користувачам пристроїв на базі Android треба ввести комбінацію *313# (можна відразу після активації SIM-карти) і очікувати SMS з подальшими кроками. Користувачам пристроїв на базі iOS потрібно ввести комбінацію *313#, бажано через 24 години після активації SIM-карти, і очікувати SMS з подальшими кроками.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися