Автомобілі перестануть працювати із смартфонами Android старше 2017 року – оновлення Android Auto

До цього часу Android Auto працював через дротове USB-з’єднання з телефонами, які мали Android 6.0 Marshmallow (вийшла в 2015 році).

Google вносить серйозні зміни в роботу своєї автомобільної інформаційно-розважальної системи Android Auto. Оснащені Android Auto машини скоро перестануть працювати зі старими смартфонами старше 2017 року. Автомобільна інформаційно-розважальна система Google тепер вимагає Android 8.0 або новішої версії.

До цього часу Android Auto працював через дротове USB-з’єднання з телефонами, які мали Android 6.0 Marshmallow (вийшла в 2015 році). У свіжому документі підтримки для Android Auto написано, що система тепер працюватиме через USB лише зі смартфонами під керуванням Android 8.0 Oreo або новішої версії.

Android 8 почала розгортатися в 2017 році, тому ймовірно, що переважна більшість користувачів Android не відчує проблем, оскільки їхній смартфон матиме цю або новішу версію ОС.

За словами деяких користувачів на Reddit, будь-хто, хто використовує Android Auto на старих телефонах, починає отримувати повідомлення: «Система телефону занадто стара. Додаток потребує оновлення Android найближчим часом».

Для тих, хто використовує бездротовий Android Auto, вимоги Google залишаються такими ж, як і раніше. Це означає наявність телефону під керуванням Android 11.0 або новішої версії, телефон Google Pixel або Samsung з Android 10.0 або новішої версії, або Samsung Galaxy S8, S8+ і Note 8 з Android 9.0.

Незрозуміло, що станеться з автомобільними головними пристроями сторонніх виробників під управлінням Android 7.0 або старішої версії. Є висока ймовірність, що їм також незабаром знадобиться оновлення програмного забезпечення або повна заміна.

Android Auto – це програмна система, яка дозволяє підключати смартфон до автомобіля та відображати контент з телефону на вбудованому в автомобільну мультимедіа екрані. Таким чином можна користуватися, наприклад, картами Google і цілим рядом інших програм зі смартфона.

Для Android Auto готується велике оновлення під кодовою назвою Coolwalk. Його Google анонсувала раніше цього року, і воно має вийти до кінця літа. Це запровадить новий багатовіконний користувальницький інтерфейс для Android Auto, де кілька програм можна переглядати одночасно, а макет і розмір вікон цих програм регулюється відповідно до розміру та форми дисплея на панелі автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я