Неділя, 14 Квітня, 2024

Android-гра Hustle Castle. Відчуй себе лордом

Hustle Castle – захопливий проект від Nord Studio, який дозволить здійснити мрію багатьох – стати лордом і управителем справжнісінького замку і його мешканців. Як це зробити і чи дійсно бути королем так просто?

Казковий Fallout Shelter

Геймплейно гра нагадує популярний Fallout Shelter з ядерним сховищем і його мешканцями. Правда, у Hustle Castle функцію сховища виконує замок, та й загальна атмосфера навколишнього світу більш казкова, приправлена фірмовим фентезійним гумором.

Графічне оформлення якщо не на 10 з 10, то на тверду 9. Текстури яскраві, мультяшні, але в гарній роздільній здатності, без «мила» та суттєвих недоліків. Моделі дещо спрощені, як і повинно бути в добротному казковому фентезі, і трохи lowpol – це видно за відображенням предметів інтер’єру (хоча істоти й люди цілком якісні).

Музичний супровід присутній у вигляді одного фентезійного мотиву, правда, вельми приємного і ненабридливого. Дії гравця і події навколишнього світу озвучені непогано і різноманітно.

Побудуй замок і врятуй принцесу

Любителі Fallout Shelter практично відразу зорієнтуються, що до чого. Геймеру потрібно взяти під свій контроль замок, будувати в ньому необхідні кімнати та покращувати наявні, щоб отримати важливі ресурси:

  • золото – за нього проводимо всі апгрейди;
  • їжу – необхідна для участі в битвах;
  • людей – чим більше мешканців замку, тим більше можливостей.

Особливо порадував режим редагування, в якому можна повністю змінити розташування кімнат на свій розсуд, так би мовити, провести повне перепланування.

Усіх мешканців умовно можна поділити на обслугу і воїнів. Обслуга виробляє їжу і золото, а також дітей. Воїнів потрібно тренувати й озброювати, щоб потім відправляти в битву із силами зла, які захопили принцесу. І так, усіх «хом’ячків» можна переодягати і давати їм відповідне до їхньої спеціальності спорядження, яке підвищує ефективність роботи.

Крім зміцнення замку потрібно потихеньку боротися із силами зла в класичному форматі «пройди стежкою». Битви максимально казуальні, гравець може тільки спостерігати, але не втручатися – усе залежить від прокачки і спорядження відправлених у бій воїнів, тому не забувайте тренувати їх.

Бойова карта складається з декількох регіонів, у кожному по кілька місій. Час від часу принцеса і злий лорд будуть давати знати про себе, особливо після великих перемог. Узагалі всі «фонові» персонажі на кшталт злого лорда, чарівника, лицаря і принцеси пропрацьовані якісно і з гумором, тому будуть розбавляти часом монотонний процес будуй/воюй.

В залишку

Hustle Castle – казкова, лайтова і захоплива версія Fallout Shelter, в яку можна залипнути на кілька днів, а то і тижнів. Будівництво й укріплення замку доповнено військовою кампанією і ненав’язливим гумором, чого дещо бракувало Фоллауту. Графіка якісна, управління зручне, гра однозначно варта вашої уваги.

Важливо: у цьому оновленні гра чомусь відмовляється працювати через мобільний інтернет, тільки Wi-Fi. Сподіваємось, розробники в майбутньому виправлять проблему.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися