Автомобілісти заправлятимуться зі смартфонів

Додати пального в бак автомобіля можна буде безпосередньо з-за керма. «Яндекс» запустив додаток «Яндекс.Заправки» для смартфонів. Він допоможе водіям знайти АЗС неподалік і заплатити за бензин прямо зі смартфона.

«Яндекс.Заправки» з’явилися тільки в Україні – в інших країнах такого додатка в «Яндекса» немає.

Щоб скористатися додатком «Яндекс.Заправки», необхідно прив’язати до нього платіжну картку будь-якого зареєстрованого в Україні банку. Програма працює так: користувач вибирає АЗС, номер колонки і тип бензину, а потім вказує суму, на яку хоче заправитися (не менше 50 гривень), або обсяг (не менше 5 літрів). Після завершення оплати паливний пістолет на виділеній колонці розблокується, і можна заправлятися. У додатку «Яндекс.Заправки» вже доступні близько 1200 АЗС, в основному великих мереж, і в майбутньому кількість станцій буде збільшуватися.

Оплата придбаного пального в додатку відбувається за допомогою технології, розробленої ПриватБанком. Тому власники карток MasterCard Приватбанку отримають бонус при використанні програми «Яндекс.Заправки»: за кожен літр, куплений у додатку за допомогою таких карток, користувачам буде перерахована одна гривня на рахунок «Бонус Плюс». Загальний бонусний фонд становить 100 000 гривень.

Додаток «Яндекс.Заправки» доступний для платформи Android українською та російською. Версія для iOS очікується найближчим часом.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я