Азіатські оператори запустять 5G до 2020 року

Уже за декілька років азіатські користувачі зможуть переглядати інтернет у тисячу разів швидше, ніж це дозволяє 3G. Такі можливості забезпечить п’яте покоління зв’язку, яке місцеві оператори та постачальники обладнання вже готують до запуску.

Під час Всесвітнього мобільного конгресу шведський виробник телеком-рішень Ericsson і корейський телекомунікаційний провайдер KT Corporation підписали протокол про намір співпрацювати в галузі розвитку та впровадження технологій зв’язку п’ятого покоління, передає Економічна правда.

Пропускна здатність бездротових мереж 5G зросте більш ніж у 1000 разів порівняно з можливостями актуальних нині мереж LTE (4G) і перевищить 10 Гбіт/сек. Компанії почали співпрацю у сфері 5G ще до підписання протоколу. Наприклад, у листопаді 2014 вони провели спільні практичні випробування.

Окрім KT, в Еricsson також працюють з австралійським оператором Telstra. Вони планують запустити комерційну мережу 5G вже у 2020 році. Експерти аналітичного агентства OVUM вважають, що цей рік стане початком 5G на перших телеком-ринках. Вони прогнозують, що це будуть Японія і Південна Корея, а також, можливо, Китай.

Україна також починає наздоганяти світовий телеком-ринок. Наприкінці року в нас з’являться мережі 3G, а вже 2016-й може стати роком 4G.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я