Баг Android блокує екстрений дзвінок при встановленому Microsoft Teams

Вперше про глюк повідомив минулого тижня власник смартфона Pixel 3. Він не зміг подзвонити у 911 (екстрені служби в США).

Google підтвердив, що в Android є баг, який не дозволяє подзвонити в екстрену службу. Баг проявляється при обмеженому наборі обставин і для нього готується виправлення.

Вперше про глюк повідомив минулого тижня власник смартфона Pixel 3. Він не зміг подзвонити у 911 (екстрені служби в США).

«Я закінчив телефонну розмову з мамою і одразу набрав 911, і зателефонував на своєму Pixel. Мій телефон глюкнув відразу після одного дзвінка, і я не міг нічого зробити, крім перегляду додатків з екстреним телефонним дзвінком, що працюють у фоновому режимі. Це все в той час, як телефон повідомив мені, що він відправив моє місце розташування в екстрені служби», – описує користувач знаходження цього багу.

Google представив результати свого розслідування і підтвердила, що зміг відтворити проблему при обмеженому наборі обставин. В даний час компанії відомо тільки про один реальний випадок його прояву, про який стало відомо в соціальних мережах.

У користувачів може виникнути проблема з викликом екстрених служб, якщо у них встановлений додаток Microsoft Teams, але вони не увійшли в акаунт.

«Ми визначили, що проблема була викликана ненавмисною взаємодією між додатком Microsoft Teams і базовою операційною системою Android. Оскільки ця проблема впливає на екстрені виклики, як Google, так і Microsoft приділяють їй велику увагу, і ми очікуємо, що оновлення програми Microsoft Teams буде випущено найближчим часом», – йдеться в офіційному коментарі.

Microsoft і Google працюють над вирішенням цієї проблеми. Негайне виправлення для пристроїв Android 10 (і новіших) полягає у видаленні, а потім перевстановлення Teams.

Для повного усунення проблеми потрібне оновлення програми Microsoft Teams. Також у січні 2022 року вийде оновлення Android (виправлення безпеки), яке додатково торкається помилки екстреного виклику.

Google подякував юзеру за знайдений баг: «Ми надзвичайно серйозно ставимося до подібних питань і хочемо подякувати u/kitchenpicture5849 за те, що він звернув на це нашу увагу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я