Неділя, 19 Травня, 2024

Як дізнатися, чий модуль камери встановлений у Galaxy S6

Топові смартфони Galaxy S6 та S6 edge стали учасниками частої у Samsung практики заміни апаратного обладнання без жодних змін у маркуванні чи зовнішньому вигляді. Спершу ці смартфони мали сенсор Sony IMX240, але згодом у частину з них почали встановлювати власне творіння Samsung ISOCELL на 16 мегапікселів.

Подібний трюк компанія, наприклад, виконала із Note 4: деякі його версії працювали під управлінням фірмового процесора Exynos 7 Octa, а деякі – використовували сторонній Snapdragon 805. Останній був дещо повільнішим у синтетичних тестах.

У випадку з камерами виробник запевняє, що споживачі не повинні помічати різницю між двома різними модулями камер. Проведені експертами SamMobile тести, однак, показують, що різниця існує, хоча і невелика. Модуль IMX240 видає фотографії із більш насиченими та теплими кольорами. Зроблені ним знімки також мають більшу глибину.

Якщо ви хочете точно знати, фотосенсор чийого виробництва встановлений у вашому смартфоні, ось що потрібно зробити:

1) інсталюйте у смартфон програму AIDA64, яка показує інформацію про встановлене апаратне обладнання;

2) перейдіть у ній до розділу Devices та подивіться на рядок Camera ID;

3) якщо він починається із SLSI, тоді у вашому телефоні стоїть модуль від Samsung. Коли гаджет використовує рішення Sony, тоді в рядку записано SONY_IMX240.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися