П’ятниця, 24 Травня, 2024

Баг в iOS 15 видаляє збережені фотографії

Помилка в додатку повідомлень на iOS 15 може призвести до зникнення деяких збережених фотографій. Знімки зникнуть як з гаджета, так і з облікового запису iCloud.

Збій виникає для збережених фотографій з чатів у додатку повідомлень. Видаливши чат збережений знімок залишиться в галереї гаджета. Однак при наступному виконанні резервного копіювання iCloud фотографія зникне.

Проблема, схоже, криється в тому, що попри зберігання фото в особистій медіатеці iCloud, воно, все ще залишається пов’язаним з додатком повідомленнь в iOS 15.

Щоб відтворити цю помилку, необхідно виконати наступні дії:

  • Збережіть фотографію з додатку повідомлень у галерею смартфона.
  • Переконайтеся, що фотографія збережена.
  • Видаліть чат, в якому була отримана фотографія. На цьому етапі фотографія все ще буде знаходитися у вашій медіатеці iCloud.
  • Виконайте резервне копіювання iCloud, і фотографія зникне.

Проблема суттєва, оскільки більшість користувачів тримують увімкненою функцію резервного копіювання iCloud, і процес резервування відбувається автоматично.

Для тих користувачів, які регулярно видаляюте чати у додатку повідомлень, зберегти отримані фотографії стає неможливо при активному резервному копіюванні iCloud.

Експерти протестували цю помилку на iPhone з другою бета-версією iOS 15.1. Фотографія зникла, тому проблема ще не вирішена в поточній бета-версії.

До тих пір, поки ця помилка не буде виправлена, якщо ви завантажили фотографії з програми “Повідомлення”, вам потрібно буде зберегти ці повідомлення в чатах, і не видаляти їх, щоб запобігти їхньому автоматичному видаленню з ваших пристроїв.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися