Як шукати телефон з допомогою оплесків

Якщо ви часто залишаєте свій телефон, а потім не можете згадати, де він лежить, сучасні операційні системи пропонують спеціальні функції для його пошуку. Однак вони можуть бути незручними, оскільки вимагають іншого смартфона чи комп’ютера. Мобільник можна шукати зручніше, плескаючи в долоні.

Утиліта для Android Clap To Find My Phone почує ваші оплески і змусить смартфон блимати екраном і видавати гучні звуки. Запустивши додаток, надайте йому всі необхідні дозволи і налаштуйте чутливість мікрофона, щоб телефон нормально чув звук з різних точок приміщення. Потім активізуйте перемикач START NOW, щоб програма почала працювати.

У налаштуваннях можна вказати, скільки ударів потрібно для спрацьовування сигналу, і вибрати, яким цей сигнал буде. Можна залишити стандартну сирену або вибрати рингтон, а також ввімкнути або вимкнути спалах, вібрацію і миготіння екрана. Додаток також може працювати за певним розкладом і не реагувати на оплески, коли смартфон заряджається. Платна версія програми також дозволяє відключати сигнал лише після введення пін-коду.