Вівторок, 16 Квітня, 2024

Багатолика Windows 10

Напередодні виходу Windows 10, яка стане останньою версією ОС, компанія Microsoft оприлюднила доступні користувачам випуски цієї системи. Наприклад, Microsoft повернулася до давно забутої назви Windows Mobile в мобільній версії.

Microsoft оголосила, що всього у Windows 10 буде сім модифікацій. Мобільна версія системи для смартфонів і планшетів з невеликими екранами отримала ім’я Windows 10 Mobile.

Настільна версія системи буде представлена Windows 10 Home з основною функціональністю, разом з новим браузером Edge, голосовим асистентом Cortana і технологією розпізнавання людей Windows Hello. Також можна буде придбати Windows Pro 10, яку Microsoft позиціонує як рішення для малого бізнесу. Обидві ці версії входять у програму безплатного оновлення до Windows 10 з Windows 7, 8 і 8.1.

Нікуди не поділася й корпоративна Windows 10 Enterprise, орієнтована на підприємства середнього і великого розміру. Вона запропонує розширені можливості адміністрування пристроїв і контролю оновлень. Enterprise і Mobile Enterprise буде використовуватися для банкоматів, терміналів, робототехніки інших середовищ, де царюють Linux і Windows XP.

Випуск Windows 10 Education призначений спеціально для навчальних закладів. А інтернет речей отримає спеціальну версію Windows 10 IoT Core.

Windows 10 стане доступна вже цього літа і не буде застарівати. Навпаки, ОС буде постійно отримувати оновлення й удосконалення, які надаватимуть нових функцій та можливостей. Великі оновлення Microsoft обіцяє випускати з осені цього року.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися