На вулицях Дубая з’являться робокопи

Наукова фантастика і голлівудські фільми з кожним днем стають дедалі реальнішими. Влада Об’єднаних Арабських Еміратів оголосила, наприклад, що скоро вона представить роботів-поліцейських, які призначені для патрулювання вулиць.

Робополіцію розгорнуть протягом двох років, і перша партія складатиметься з інтерактивних роботів. Вони патрулюватимуть громадські місця, і люди зможуть поговорити з машинами за допомогою мікрофонів та інтерактивних екранів. Зброї у цих ботів не буде – вони розроблені для допомоги туристам і виконуватимуть функції спостереження. Люди зможуть ставити питання і скаржитися на порушення правопорядку, але з ними можна і розважатися, сказав полковник поліції Дубая Халід Насир.

Перша партія роботів буде всього лише моторизованим інформаційним терміналом поліції та екстрених служб. Тим не менш, протягом 4-5 років влада Дубая збирається замінити їх повністю інтелектуальними робокопами, які будуть взаємодіяти з людьми взагалі без втручання людини. Цей проект все ще знаходиться в стадії дослідження, але він вже в планах поліції.

Раніше влада Дубая оснастила своїх поліцейських «розумними» окулярами Google Glass на додаток до вражаючого парку машин, що складається із суперкарів і спортивних автомобілів. Серед останніх можна знайти моделі McLaren, Bugatti, Aston Martin, Lamborghini та інших елітних автовиробників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я