Середа, 29 Листопада, 2023

Батарея Samsung Galaxy S24 Ultra матиме конструкцію, як у електромобілів, щоб вмістити більше ампер-годин

До випуску Samsung Galaxy S24 Ultra залишилося приблизно десять місяців, і уже з’являється перша інформація про реалізовані в ньому новинки. Одним із таких апдейтів буде нова конструкція батареї. Її запозичать зі сфери автомобілів, і вона дозволить ще трохи наростити ємність акумулятора.

Підрозділ по випуску акумуляторів Samsung SDI співпрацює з двома китайськими компаніями для розробки нового стекуючого обладнання, яке використовується у виробництві акумуляторів. За даними джерел, ще дві південнокорейські компанії також претендували на проект, але вони програли своїм китайським конкурентам.

Стекінг (складування один над одним) вже використовується Samsung SDI для виробництва акумуляторів Gen 5, призначених для електромобілів.

Audi год Q8 e-tron використав подібну технологію, щоб встановити батарею на 114 кВт-год, тоді як китайський виробник акумуляторів CATL має навіть більшу багатошарову батарею на 140 кВт-год.

Такі матеріали, як анод, катод та інші, накладаються один на одного, що дозволяє акумулятору бути більш компактним із підвищеною щільністю енергії.

Раніше південнокорейський виробник акумуляторів використовував метод намотування, коли матеріали для акумуляторів згорталися в рулони та складалися в банки.

Метод уковування за допомогою стекінгу може збільшити щільність енергії більш ніж на 10% порівняно з попереднім методом.

Зараз Samsung SDI планує застосувати цей метод для невеликих акумуляторів, призначених для смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших споживчих електронних пристроїв.

Це не обов’язково означає, що Galaxy S24 Ultra матиме акумулятор на 5500 мА*год порівняно з 5000 мА*год у Galaxy S23 Ultra . Samsung цілком може використати новий метод упаковування, щоб вмістити ту саму ємність у меншу «банку», звільняючи місце для інших компонентів або створюючи більш компактний телефон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися