Вівторок, 18 Червня, 2024

Українські онлайн-кінотеатри зніматимуть мультики

Найбільший в Україні відеосервіс Megogo вирішив зайнятися виробництвом власного контенту, повідомляє видання «РБК-Україна». Першим продуктом компанії стане продовження відомого мультсеріалу про пригоди козаків, яке Megogo створить спільно зі студією «Укранімафільм».

Megogo забезпечить фінансову підтримку проекту, а «Укранімафільм» займеться безпосередньо виробництвом, повідомив директор з маркетингу Megogo Іван Шестаков. Новий сезон мультсеріалу буде готовий до літа наступного року, коли відбудеться фінал чемпіонату Євро-2016, і в сюжеті мультсеріалу обіграють цю тему.

Керівництво онлайн-кінотеатру каже, що «Козаки. Футбол» – це початок довгострокової стратегії з виробництва власного контенту. Зараз йдуть переговори з кількома компаніями про зйомку розважальних, гумористичних і пізнавальних програм для молоді.

Суму інвестицій у виробництво Megogo не розкриває. Але, за оцінками учасників ринку, хвилина української анімації в середньому коштуватиме близько тисячі євро. Але це окупиться, оскільки дохід кінотеатру від мультиплікаційного контенту становить близько 30% усіх рекламних доходів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися