Вівторок, 16 Квітня, 2024

Бажаючим купити iPhone 13 потрібно готувати більше грошей

У смартфонів iPhone 13 буде збільшений цінник на старті продажів. Так Apple компенсує збільшення вартості чипів. Виробники останніх підвищили ціни на свою продукцію в розпал кризи поставок напівпровідників.

Apple є одним з головних клієнтів виробника чипів TSMC, який сьогодні надає найбільш прогресивні технології виробництва процесорів. TSMC піднімає вартість своєї продукції на 20%, збільшення варто очікувати в січні 2022 року. Також зміниться вартість замовлень чипів, які повинні бути відвантажені в грудні.

За продукцію TSMC, яка виготовляється за 7-нанометровим технологічним процесом, компанія підніме вартість на 3-10%. Apple є найбільшим споживачем такої продукції, її замовлення складають близько 20% портфелю замовлень TSMC.

Apple відчує зростання вартості потрібних їй чипів на 3-5%. Для компенсації цього зростання собівартості компонентів, компанія підніме цінник на майбутнє покоління iPhone 13. Збільшення вартості може також торкнутися смартфонів інших поколінь.

Смартфони Apple iPhone 13 мають отримати низку поліпшень, націлених на професійних фотографів та відеооператорів. В топових апаратах лінійки, наприклад, буде доступний режим ProRes для зйомки відео, а також відео в портретному режимі.

Презентація нових смартфонів iPhone 13 та смарт-годинника Apple Watch Series 7 має відбутися за кілька тижнів. Офіційна дата цієї події ще не оголошена, але експерти змогли назвати точний день, коли вона відбудеться.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися