Неділя, 3 Березня, 2024

Україна буде захищатися в кіберпросторі – в країні створять кібервійська

Військові сили України поповняться новим родом військ – кібервійськами. Документ про їхнє створення підписав президент Володимир Зеленський. Документ про заходи щодо кібероборони створено Радою нацбезпеки і оборони

Уряд повинен максимально швидко розрахувати обсяг матеріально-технічних ресурсів і фінансів для створення і функціонування кібервійськ. Також він повинен оцінити потрібні ресурси на комплектування особового складу цього типу військ.

Після цього Кабмін повинен протягом двох місяців розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про створення і функціонування кібервійськ в системі Міністерства оборони України.

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у травні прийняла таємне рішення щодо створення кібервійськ. За кілька тижнів потому секретар РНБО Олексій Данілов розповів про досить швидке створення нового роду військ.

Кіберцентр пропонуватиме сервіс із кіберзахисту від цифрових загроз, а також вчинятиме дії для реагування на них. Скористатися його послугами зможуть не лише державні структури, а й звичайні громадяни.

Рішення про створення кібервійськ було прийняте для захисту суверенітету держави, забезпечення її обороноздатності, запобігання збройному конфлікту та відсічі збройній агресії в кіберпросторі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися