Неділя, 14 Квітня, 2024

Білл Гейтс зробив найбільше в столітті пожертвування на благодійність, але невідомо кому

Найвідоміший філантроп планети Білл Гейтс зробив найбільше пожертвування з 2000 року. Колишній глава компанії Microsoft перерахував $4,6 млрд, але ніхто не знає, кому призначені ці гроші та на що їх мають витратити.

Гейтс

Як повідомляє Bloomberg, це найбільше за останні 17 років пожертвування, яке було оплачене 64 млн акцій компанії Microsoft. Ця сума становить 5% від його загального статку і 38% від його частки в Microsoft. Пожертвування зробили ще 6 червня, але з того часу ні Гейтс, ні представники Microsoft не прокоментували його.

Bloomberg відзначає, що останнього разу Білл Гейтс проявляв схожий рівень щедрості в 1999 і 2000 роках. Тоді мільярдер перерахував на благодійність $16 млрд і $5,1 млрд відповідно.

Починаючи з 1994 року Білл і Мелінда Гейтс пожертвували в загальній сумі $35 млрд в акціях і готівкою. У 2010 році Гейтс і мільярдер Уоррен Баффет створили філантропічну кампанію «Клятва дарування», яка мотивувала найбагатших людей планети віддавати частину своїх грошей на благодійність. У кампанії беруть участь Джордж Лукас, Марк Цукерберг та інші бізнесмени. Загальній складності Білл Гейтс перерахував у фонд понад 700 млн акцій Microsoft, що на сьогодні було б еквівалентно $50 млрд.

До речі, попри великі суми пожертвувань, Білл Гейтс все ще залишається найбагатшою людиною світу. Його статки оцінюються майже в $90 млрд. Найближче до нього підібрався засновник Amazon Inc. Джефф Безос, капітал якого на мільярд доларів менше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися