Vodafone запустив в Україні безлімітний 3G-тариф Unlim 3G

Лінійка Unlim 3G має два тарифи: Vodafone Unlim 3G вартістю 50 грн та Vodafone Unlim 3G Plus вартістю 75 грн

Українські клієнти Vodafone можуть не хвилюватися, що їм не вистачить трафіку подивитися ролик на YouTube, завантажити великий пакет документів для роботи чи поспілкуватися з близькими. Оператор запустив тарифну лінійку Vodafone Unlim 3G, яка пропонує перейти на безлімітний трафік і забути про мегабайти.

Unlim 3G розраховані на користувачів мобільного інтернету, яким не особливо потрібні голосові послуги зв’язку. Хоча і дзвінки в тарифі досить вигідні – по 20 копійок за хвилину на мережі всіх українських операторів.

Лінійка Unlim 3G має два тарифи: Vodafone Unlim 3G вартістю 50 грн та Vodafone Unlim 3G Plus вартістю 75 грн за 4 тижні використання. У Vodafone Unlim 3G в абонентську плату входить безлімітний доступ до швидкісного мобільного інтернету. Вартість SMS та хвилини дзвінків на всі українські номери, з мережею Vodafone включно, складе 0,20 грн, дзвінки за кордон у тарифі коштують від 1 грн/хв. Пакет Unlim 3G Plus передбачає, окрім інтернету, безлімітні дзвінки всередині мережі, а також 100 хвилин для дзвінків на інші мережі.

У Vodafone розраховують на чесне використання, тому тариф не передбачає використання каналу іншими користувачами, наприклад, смартфон не можна перетворювати на точку доступу Wi-Fi чи використовувати SIM-картку в модемі. З тарифу також виключили доступ до торент-мереж.

Окрім цього, на максимальній 3G-швидкості (до 42 Мбіт/с) можна в день завантажити не більше 3 гігабайтів, після чого підключається обмеження швидкості до 800 кбіт/с. Незалежно від вивантаженого обсягу швидкість потокового відео обмежена 1,2 Мбіт/с.

Якщо на рахунку не вистачить коштів для оплати на 4 тижні, тоді активується базовий щоденний тариф. У ньому гроші знімаються лише в разі використанні послуг зв’язку впродовж дня. За його умовами, кожні 200 МБ коштують 7 грн, безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна обійдіться у 3 грн. Дзвінки на інші мережі по Україні будуть по 0,20 грн/хв, стільки ж коштує кожне SMS чи MMS. Дзвінки за кордон відбуваються за тарифом 1 грн/хв, а SMS – по 0,50 грн/шт.

Детальніше про тариф можна дізнатись на сайті оператора.

1 коментар

  1. А на день раньше нельзя было новость сказать?))) Пока абонплату не сняли,перешел бы на более экономный,т.к нужен только интернет.Теперь жди,пока пакеты закончатся.

Comments are closed.