Середа, 6 Грудня, 2023

Більше 2,6 млрд зламаних акаунтів у 2017 році

Минулий рік став рекордно успішним для кіберзловмисників: їм вдалося зламати майже 2,6 млрд акаунтів. І хоча кількість витоків даних зменшилася на 11%, 2017 рік став першим, коли це число перевищило позначку в два мільярди. Того року кількість «досягнень» кіберзловмисників була на 88% більшою, ніж у 2016, свідчить звіт Gemalto Breach Level Index.З моменту початку стеження за зломами у 2013 році загальна кількість зламаних акаунтів перевищила 10 млрд

З моменту початку стеження за зломами у 2013 році загальна кількість зламаних акаунтів перевищила 10 млрд. Щодня викрадають чи неправомірно публікують майже 5 млн записів. У 2017 році з 1765 зафіксованих випадків несанкціонованого доступу до даних лідером стала крадіжка особистості, на яку припадає 69%.

Головною загрозою для кібербезпеки залишаються кіберзлочинці, які атакують ззовні – вони винні у 72% проникнень. Основною ціллю для них у 2017 році були компанії з галузі охорони здоров’я, фінансової сфери та торгівлі. Державні та освітні заклади також стали жертвами кіберзагроз – на них припало 22% проникнень.

Основними причинами витоків даних є випадкова втрата, неправильна утилізація записів та неналаштовані бази даних. Ці та інші ненавмисні ризики безпеки стали джерелом викриття 1,9 млрд записів, що на 580% більше, ніж було зафіксовано у 2016 році.

«Маніпуляція даними чи цілісністю даних несе для організацій більше невідомих загроз, ніж просте викрадення даних. Хакери можуть змінити будь-які відомості, від статистики продажів до інтелектуальної власності. Об’єктивно порушення цілісності даних часто складно ідентифікувати, і в багатьох випадках після подібних атак потрібно ретельно оцінювати реальні наслідки, – говорить віце-президент Gemalto Джейсон Харт. – При порушенні конфіденційності, приватності даних організації повинні мати інструменти управління, такі як шифрування, керування ключами, керування доступом користувачів, для того щоб бути певними в цілісності даних і відсутності маніпуляцій з ними».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися