Більшість комп’ютерів не підходять для Windows 11

В дослідженні проаналізували близько 30 мільйонів пристроїв в 60 000 організаціях.

Microsoft спочатку встановила дуже високу планку для комп’ютерів потенційних користувачів Windows 11. Суворі вимоги до обладнання поширюються навіть на віртуальні машини. Дослідження компанії Lansweeper показало, що більшість ПК у світі не готові до нової ОС, яка виходить уже за кілька днів.

В дослідженні проаналізували близько 30 мільйонів пристроїв в 60 000 організаціях.

Хоча більшість комп’ютерів мають необхідні 4 гігабайти оперативної пам’яті, більш ніж у половини (55,6%) відсутній процесор зі списку Microsoft.

Майже у п’ятої частини (19,26%) відсутній модуль TPM 2.0. Приблизно 20% робочих станцій і близько 5% фізичних серверів не мають TPM 2.0.

Це не єдиний аналіз, проведений у зв’язку з майбутнім випуском Windows 11. Нещодавно в США опитали близько 1000 користувачів ПК. Виявилося, що більшість нічого не знають про Windows 11; або просто не цікавляться цією темою. Значна частина також взагалі не хоче оновлюватися до нової операційної системи. Але, за даними компанії AdDuplex, Windows 11 вже присутня на 1,3% комп’ютерів.

Microsoft готова надати підтримку нової операційної системи Windows 11 тільки для комп’ютерів з певними процесорами Intel і AMD. Ентузіасти зможуть встановити ОС на старіші ПК, тільки їм доведеться самостійно відповідати за їхню роботу.

ISO-зліпки з новою операційною системою будуть доступні користувачам, але старі комп’ютери не будуть отримувати оновлення. Під час установки доведеться прийняти умови угоди; в якій говориться, що комп’ютер не відповідає мінімальним системним вимогам ОС.

Ці умови, як і все інше, пов’язане з Windows 11, все ще можуть істотно змінитися. Наприклад, мінімальні вимоги до обладнання вже змінилися в кінці серпня. Можливо, що умови угоди зміняться до або навіть після випуску нової ОС.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я