Неділя, 26 Травня, 2024

Більшість комп’ютерів не підходять для Windows 11

Microsoft спочатку встановила дуже високу планку для комп’ютерів потенційних користувачів Windows 11. Суворі вимоги до обладнання поширюються навіть на віртуальні машини. Дослідження компанії Lansweeper показало, що більшість ПК у світі не готові до нової ОС, яка виходить уже за кілька днів.

В дослідженні проаналізували близько 30 мільйонів пристроїв в 60 000 організаціях.

Хоча більшість комп’ютерів мають необхідні 4 гігабайти оперативної пам’яті, більш ніж у половини (55,6%) відсутній процесор зі списку Microsoft.

Майже у п’ятої частини (19,26%) відсутній модуль TPM 2.0. Приблизно 20% робочих станцій і близько 5% фізичних серверів не мають TPM 2.0.

Це не єдиний аналіз, проведений у зв’язку з майбутнім випуском Windows 11. Нещодавно в США опитали близько 1000 користувачів ПК. Виявилося, що більшість нічого не знають про Windows 11; або просто не цікавляться цією темою. Значна частина також взагалі не хоче оновлюватися до нової операційної системи. Але, за даними компанії AdDuplex, Windows 11 вже присутня на 1,3% комп’ютерів.

Microsoft готова надати підтримку нової операційної системи Windows 11 тільки для комп’ютерів з певними процесорами Intel і AMD. Ентузіасти зможуть встановити ОС на старіші ПК, тільки їм доведеться самостійно відповідати за їхню роботу.

ISO-зліпки з новою операційною системою будуть доступні користувачам, але старі комп’ютери не будуть отримувати оновлення. Під час установки доведеться прийняти умови угоди; в якій говориться, що комп’ютер не відповідає мінімальним системним вимогам ОС.

Ці умови, як і все інше, пов’язане з Windows 11, все ще можуть істотно змінитися. Наприклад, мінімальні вимоги до обладнання вже змінилися в кінці серпня. Можливо, що умови угоди зміняться до або навіть після випуску нової ОС.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися