Блогер створив найбільшу клавіатуру у світі – проєкт коштував йому $15 000

Усе, починаючи від друкованої плати, стабілізаторів на пробілі та навіть перемикачів, повністю виготовлено на замовлення.

YouTube-блогер з ніком Glarses, який зосереджується на клавіатурах, витратив 12 000 фунтів стерлінгів (близько $15 000) на створення величезної клавіатури для технічного шоу. Glarses створив Tubbo – спеціальну клавіатуру з гігантською кнопкою введення. Блогер створював цю клавіатуру протягом останнього року і каже, що це одна з найбільших клавіатур у світі.

Поштовхом для створення Tubbo стала нова величезна клавіатура Razer, яка з’являється на заходах. Після того, як він попросив купити ї та отримав відмову, він вирішив зробити свій власний девайс.

Усе, починаючи від друкованої плати, стабілізаторів на пробілі та навіть перемикачів, повністю виготовлено на замовлення.

На самій клавіатурі використовуються гігантські сині перемикачі, що забезпечують приємне клацання щоразу, коли їх натискають. Glarses навіть зробив повноцінну цифрову панель для пристрою та спаяв її за допомогою своєї команди.

Над клавіатурами експериментують не лише блогери, а й окремі компанії, включаючи Google. Пошуковий гігант створив найдовшу клавіатуру. Його QWERTY-клавіатура під назвою Gboard Bar має довжину 1,65 м. Ширини у неї майже немає, адже кнопки на ній розміщені в одну лінію.

А ось виробник ігрових мишок Finalmouse вбудував у клавіатуру відеокарту, процесор та екран і усе для того, щоб на екрані під прозорими ковпачками можна було відображати рибок. Суть цієї клавіатури за $349 у створенні ефекту, ніби юзер друкує безпосередньо на екрані, при цьому зберігаються відчуття та тактильність традиційних механічних перемикачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я