Boomy – додаток, що за 30 секунд створить вам пісню

Boomy володіє авторськими правами на кожен запис і отримує кошти за це. Але компанія заявляє, що передає 80% гонорарів за потокову передачу особі, яка створила пісню

Програмне забезпечення на основі штучного інтелекту може перетворити вас на музичну зірку. Boomy здатний створити музичний трек приблизно за 30 секунд.

Алекс Мітчелл є засновником та керівником веб-сайту та програми Boomy. Додаток створений таким чином, що користувачеві потрібно обрати один з декількох жанрів, натиснути кнопку “створити пісню”, і штучний інтелект складе її. Він швидко вибирає тональність треку, акорди і мелодію.

Отримавши трек юзер може вдосконалювати його, додаючи або прибираючи інструменти, змінючи темп, регулюючи гучність, додаючи відлуння, яскравість або м’якість і записувати вокал.

Веб-сайт і додаток Boomy дозволяє людям відправляти свої треки для розміщення на Spotify та інших сайтах потокової передачі музики і заробляти гроші.

Boomy володіє авторськими правами на кожен запис і отримує кошти за це. Але компанія заявляє, що передає 80% гонорарів за потокову передачу особі, яка створила пісню.

Мітчелл додає, що понад 10 000 користувачів опублікували в цілому більше 100 000 пісень на різних потокових сервісах.

Використання штучного інтелекту для створення музики не зовсім нове: американський композитор-класик Девід Коуп розробив таку програмну систему ще в 1980-х роках, після деяких епізодів творчої кризи.

Зовсім недавно, в 2019 році, американський композитор електронної музики з Берліна Холлі Херндон записала альбом під назвою Proto у співпраці з системою штучного інтелекту під назвою Spawn. Пані Херндон є експертом у цій галузі та має докторську ступінь у галузі музики та обчислювальної техніки в Стенфордському університеті в США.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я