Apple дозволить сторонні платіжні системи, але тільки в одній країні

Apple заявила, що виплатила розробникам в цілому 260 мільярдів доларів через свій магазин додатків з моменту його запуску в 2008 році

Регулятор телекомунікацій Південної Кореї заявив, що Apple представила плани дозволити працювати стороннім платіжним системам у своєму магазині додатків AppStore. Компанія зробила це, щоб дотримуватися закону, що забороняє великим операторам магазинів додатків примушувати розробників програмного забезпечення використовувати фірмові платіжні системи.

Корейська комісія з комунікацій (KCC) звернулася до Apple і Google Alphabet з проханням представити плани відповідності вимогам після того, як законопроект прийняли в серпні минулого року і який набув чинності у вересні.

Google оголосила про свої плани дозволити альтернативні платіжні системи в Південній Кореї в листопаді відповідно до зміненого Закону про телекомунікаційний бізнес, який отримав назву “закон проти Google”.

“Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з KCC та нашою спільнотою розробників над рішенням, яке принесе користь нашим корейським користувачам”, – йдеться в заяві Apple. Компанія не надає подробиць, таких як терміни появи нових платіжних систем або ставки комісійних зборів.

Корпорація планує обговорити подальші деталі з KCC, повідомив регулятор. KCC заявила, що Apple планує дозволити альтернативні платіжні системи за меншу плату за обслуговування в порівнянні з поточними 30% комісії.

У Сполучених Штатах виробник iPhone проходить через судовий процес, розпочатий творцем гри Fortnite. Компанія Epic Games в 2020 році спробувала обійти 30% комісію Apple за покупки в грі, запустивши власну платіжну систему в додатку.

У минулому році суддя США наказав Apple змінити правила магазину додатків, які забороняють розробникам включати в кнопки посилання на зовнішні платіжні системи замість використання власних систем Apple.

“Я сподіваюся, що переїзд Apple сюди в Південну Корею не є черговим фальшивим відкриттям платіжних систем, як нещодавно оголосив Google”, – написав у Твіттері генеральний директор Epic Games Тім Суїні.

Apple заявила, що виплатила розробникам в цілому 260 мільярдів доларів через свій магазин додатків з моменту його запуску в 2008 році. Компанія передбачає виплату розробникам 60 мільярдів доларів за підсумками 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я