П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Bosch створила систему Perfectly Keyless, яка перетворює смартфон на ключ від авто

Смартфон скоро може отримати ще одну функцію – контролю за доступом до автомобіля. Подібну технологію Perfectly Keyless розробила компанія Bosch. У компанії вважають, що така цифрова система відмикання буде зручною для автовиробників, автопарків та служб прокату авто.

Perfectly Keyless

Із системою Perfectly Keyless автомобіль впізнає свого водія, як тільки той наблизиться з підключеним телефоном на невелику відстань у приблизно два метри. Мобільники ідентифікуються за допомогою вбудованих датчиків. Після цього можна вільно відчиняти двері та заводити двигун, а в кінці поїздки – зачинити авто.

Щоб передати іншій людині право керування автомобілем у системі Perfectly Keyless, необхідно відправити їй віртуальний ключ через фірмову «хмару».

Для того щоб перетворити будь-який смартфон на засіб доступу в автомобіль, необхідно спершу завантажити фірмовий додаток та підключити девайс до авто. Після виконання процедури смартфон генерує одноразовий ключ безпеки, який підходить до цифрового замка відповідного автомобіля.

Якщо Perfectly Keyless визначає, що смартфон знаходиться в автомобілі, натисканням кнопки активації можна запустити двигун. Після закінчення поїздки система продовжує стежити за смартфоном, поки той не відійде далі двох метрів. Після цього автомобіль автоматично зачиняється, а на смартфон водія надходить відповідне повідомлення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися