Bosh випустила електроколяску з керуванням через смартфон

у Bosh вирішили проблему автономності, зробивши акумулятор сумісним із фірмовим елементом живлення до своїх електроінструментів

Батьки зовсім маленьких дітей отримали електротранспорт для їхнього перевезення. Німецький виробник Bosh випустив електроколяску eStroller, яка допоможе їхати вгору, пригальмує на схилі та загалом намагатиметься вберегти візок від рухів у несподіваних напрямках.

eStroller обладнали двома електричними моторами та інтелектуальною системою. Остання самостійно сканує рельєф перед коляскою та відповідним чином налаштовує роботу двигунів. Технологія, окрім допомоги в рухові, також блокує колеса в моменти, коли візок намагається здути вбік сильний вітер.

Батарея eStroller не надто ємнісна – її напруга складає всього 18 вольт, а ємності вистачає на 15 кілометрів. Однак у Bosh вирішили проблему автономності, зробивши акумулятор сумісним із фірмовим елементом живлення до своїх електроінструментів.

Коляска також має порт USB для заряджання інших гаджетів і оснащена Bluetooth. Останній використовується для комунікації зі смартфоном і надсилання сповіщень про раптові ситуації, наприклад, коли хтось намагається вкрасти візок. Також через смартфон можна задавати рівень допомоги електродвигунами при рухові по пересічній місцевості.

У Bosch не планують безпосередньо продавати розробку під своїм брендом. Натомість виробник співпрацює з іншими компаніями та надасть їм цю платформу для розробки власних продуктів. Першим електроколяску в продаж хоче запустити шведська фірма Emmaljunga на початку 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я