Понеділок, 24 Червня, 2024

Браслет Everykey позбавить паролів

Вхід до комп’ютера, розблокування смартфона, завантаження до соцмереж та інших веб-сервісів – всі ці дії супроводжуються введенням паролю, що може забирати досить багато часу. Розробники зі стартапу Everykey LLC створили однойменний браслет, який позбавить від таких незручностей. Його достатньо піднести до приєднаних пристроїв, і вони автоматично розблокуються.

Для введення паролів Everykey використовує Bluetooth 4.0, а коли власник цього браслета відходить за межі покриття, тоді пристрої автоматично блокуються. Ось як виглядає вхід до веб-сайту з таким гаджетом:

Сам браслет зберігає паролі в шифрованому вигляді за допомогою алгоритму AES з ключем 128 біт – розробники кажуть, що це відповідає військовим стандартам. Пристрій сумісний з девайсами під управлінням Windows 8.1, Mac OS 10.9, Android 4.4 та iOS 7.0, а одного заряду його батареї вистачає на місяць безперервної роботи.

Everykey поки знаходиться в стадії прототипу, а його розробники збирають на Kickstarter гроші для запуску у виробництво. Після цього вони планують продавати його по $50.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися