Понеділок, 20 Травня, 2024

Про що пишуть 31 жовтня

“Автотюн” придумав геній з нафтової індустрії
Важко повірити в це, але поп-зірки, що заробляють мільйони доларів, ніколи б не знайшли популярність без допомоги одного нафтовика. Мова не про магната, який фінансує продакшн, а про інженера, який одного разу винайшов технологію корекції нот Auto-Tune, пише Vestifinance.ru.

Кватирка для всіх
Microsoft залишалася чи не єдиною IT-корпорацією, яка ніяк не була представлена на ринку «розумних» аксесуарів. Проте напередодні компанія заповнила цю прогалину в своєму модельному ряду і представила браслет Band, розповідає Газета.ру.

Іспанія вводить «податок на Google»
Іспанський парламент прийняв новий закон про інтелектуальну власність, який зобов’язує агрегатори новин платити видавцям за контент. Інтернет-компанії повинні будуть робити це всякий раз, коли в результатах пошуку агрегатора з’являється та чи інша новина, розповідає Vedomosti.ru.

Хелловін-2014: згадуємо найстрашніші ігри
Ви так і не придумали собі костюм на Хелловін? Вас не покликали на вечірку? Ви взагалі поняття не маєте, чим зайнятися в переддень Дня всіх святих? 3DNews підібрав найстрашніші комп’ютерні ігри, які зроблять цей Хелловін незабутнім.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися