П’ятниця, 1 Березня, 2024

Браузер Chrome став хамелеоном: він отримав аналог тем Android Material You

Остання бета-версія Google Chrome отримала функцію, яка автоматично вибирає колоровий вигляд цього вебпереглядача. Кольори вибираються на основі шпалер, які відображаються при відкритті нової вкладки. Раніше можна було вручну змінити колірну схему Chrome на свій вибір, але це спрощує процес.

Згідно з поясненням Google, ця функція дозволяє встановлювати колір теми на основі кольору фонового зображення, коли фонове зображення змінюється на сторінці нової вкладки. Вона доступна на Mac, Windows і Linux, а також на власних операційних системах Google ChromeOS і Fuchsia.

Увімкнути функцію «Налаштувати вилучення кольорів Chrome» можна у версії Chrome Canary 110.0.5418.0. Вона найкраще працює з більш барвистими шпалерами, тоді як темніші фони, як правило, робили інтерфейс Chrome брудно-чорним, коричневим або сірим.

Функція зміни кольору Chrome наче хамелеон схожа на Material You від Android, яка налаштовує колірну схему операційної системи на основі того, що вона виявляє на шпалерах головного екрана. Така опція дебютувала на Android 12 минулого року, і була розширена у цьогорічному оновленні Android 13. Google також розгорнув опцію створення тем для кількох своїх програм для Android.

Опція автоматичної зміни кольору у Chrome не ввімкнена за умовчанням. Якщо ви хочете спробувати її, потрібно буде ввімкнути прапор Chrome за адресою chrome://flags/#customize-chrome-color-extraction. Увімкнувши його, відкрийте нову вкладку Chrome, клацніть піктограму пера в нижньому правому куті вікна нової вкладки та виберіть нові шпалери, щоб побачити її колірну схему, відображену в інтерфейсі Chrome. Коли ви виберете шпалери, колірна схема збережеться на різних вкладках під час перегляду веб-сторінок.

Немає жодної інформації про те, чи буде ця функція ширше розповсюджена. Враховуючи, що наразі вона є доступною функцією у збірці Google Chrome Canary (яка є найранішою бета-версією програмного забезпечення), не варто очікувати її появи в фінальних версіях протягом принаймні кількох місяців.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися