Браузер Opera для Android отримав вбудований гаманець для криптовалюти

Нова можливість поки що доступна в бета-версії браузера Opera. Вона дозволяє імпортувати вже наявний ethereum-гаманець або створити новий. Після цього можна безпосередньо в браузері відправляти й отримувати гроші на свій рахунок та проводити купівлі в інтернеті в магазинах, які дозволяють розраховуватися цією криптовалютою.

Браузер Opera одним із перших відреагував на поширення криптовалют. Мобільний варіант Opera для Android отримав вбудований гаманець для криптовалюти Ethereum. Вона є другою за капіталізацією криптовалютою, поступаючись лише найпершій в історії криптовалюті Bitcoin.Opera

Нова можливість поки що доступна в бета-версії браузера. Вона дозволяє імпортувати вже наявний ethereum-гаманець або створити новий. Після цього можна безпосередньо в браузері відправляти й отримувати гроші на свій рахунок та проводити купівлі в інтернеті в магазинах, які дозволяють розраховуватися цією криптовалютою.

Один Ethereum на момент написання коштував $433, тоді як за один Bitcoin просили $6202. Експерти пояснюють вибір розробників Opera тим, що ця криптовалюта краще підходить для оплати невеликих товарів та дрібниць. У Bitcoin середня комісія за кожну транзакцію становить приблизно $0,65, тоді як для Ethereum вона складає $0,57. Це одна з причин, чому у 2017 році з усіх криптовалютних транзакцій майже 52% припали на Ethereum і лише 33% – на Bitcoin.

Розробники Opera для Android  не планують зупинятися лише на одній криптовалюті. Якщо вбудований у браузер гаманець Ethereum сподобається користувачам, вони додадуть також підтримку інших віртуальних грошей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я