Вівторок, 25 Червня, 2024

Як виглядатиме iPhone 12: показали на фото та відео

Від наступного iPhone 12 очікують найбільшого редизайну останніх років. Адже нині всі телефони Apple відчуваються як дизайнерські нащадки iPhone 6, який показали у 2014 році. Не дивно, що від наявного дизайну користувачі втомилися і хочуть чогось радикально нового. Інформації про майбутню новинку поки дуже мало, але, за деякими даними, компанія може повернутися до стилю своїх смартфонів, які вона випускала на початку десятиліття і який дуже подобався користувачам.

У iPhone 12 в 2020 році буде класичний дизайн iPhone 4 з прямокутними боковими гранями корпусу. На користь цієї версії свідчить експеримент Apple з новим iPad Pro, який отримав не такий округлий корпус.

Портал PhoneArena на основі наявної інформації про iPhone 12 відтворив його можливий вигляд:

Нещодавно інсайдер Хасан Каймак опублікував першу інформацію про майбутні смартфони Apple. За його відомостями, iPhone 12 отримають процесор Apple A14. Його доповнять 8 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті. Але найцікавішим буде акумулятор – він буде графеновим ємністю 6000 мА·год. Це рекордно велика батарея для смартфонів Apple.

Перші відомості про графеновий тип батарей з’явилися у 2017 році, коли Samsung заявила про їхню розробку. Ємність такого типу акумуляторів на 45% більша за популярні нині літій-іонні та літій-полімерні. Також графенова батарея заряджатиметься вп’ятеро швидше, завдяки чому повне заряджання триватиме не більше 15 хвилин. Рекорд наявних мобільників з літієвими батареями – близько 30 хвилин на повне заряджання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися