Вівторок, 16 Липня, 2024

CAT S22 Flip – броньована розкладачка на Android

Поки інші виробники випускають розкладачки на основі гнучких екранів, ще є принаймні одна компанія, яка виробляє їх за традиційним рецептом. Cat S22 Flip є розкладачкою із захистом від вологи та традиційним кнопковим дизайном. Хоча гаджет нагадує телефон минулого десятиліття, він є сучасним Android-смартфоном.

Як і будь-який інший фліп-телефон, Cat S22 Flip поставляється з традиційною клавіатурою T9. Він також схожий на багато інших телефонів цього бренду тим, що перебуває у сегменті гаджетів початкового рівня. Девайс оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 215 і має всього з 2 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ флеш-пам’яті.

Його 2,8-дюймовий екран має роздільну здатність 640×480, що менше, за сучасний мінімум у 720p для більшості сервісів, включаючи YouTube.

Те, чого не вистачає CAT S22 Flip в апаратному забезпеченні, він компенсує програмним забезпеченням. Google має суворий набір мінімальних вимог до телефону, щоб мати право на доступ до магазину Google Play, і, на диво, Cat S22 Flip відповідає всім з них.

Телефон не тільки працює під управлінням Android 11 Go Edition, на ньому навіть є магазин Google Play і встановлені додатки. І на випадок, якщо вам цікаво, як би ви взагалі використовували ці додатки, 2,8-дюймовий VGA-екран телефону чутливий до дотику, як і звичайний смартфон.

Звичайно, Cat S22 Flip також має задатки типового міцного телефону CAT, включаючи рейтинг IP68, сертифікацію MIL-SPEC 810H тощо. Він також поставляється з програмованою кнопкою Push-to-Talk (PTT) для тих випадків, коли вам потрібен миттєвий доступ до будь-якої функції. І у випадку, якщо вам потрібно сфотографувати який предмет 5-мегапіксельна основна камера спробує виконати цю роботу.

Розкладачка Cat S22 доступна виключно в магазинах американського стыльникового оператора T-Mobile за 234 долари.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися