Вівторок, 23 Липня, 2024

Як слухати YouTube з вимкненим екраном на смартфоні

Офіційно YouTube дозволяє прослуховувати його ролики при вимкненому екрані смартфона лише для користувачів платної підписки YouTube Premium. В звичайному режимі при вимкненні екрану відтворення контенту зупиняється. Однак без платної слухати YouTube з відключеним екраном можна як на Android, так і на iOS.

Найпростішим способом слухати YouTube з вимкненим екраном на Android є використання браузера Mozilla Firefox. Цей браузер підтримує режим відображення веб-сторінок для настільних ПК. YouTube не блокує відтворення в цьому режимі при вимкненому екрані.

У Mozilla Firefox відкрийте сайт YouTube та натисніть на кнопку меню у вигляді трьох точок у правому верхньому куті. Активуйте відображення сторінки для десктопу.

Після цього запустіть бажане відео та вимикайте екран смартфона. При першому блокуванні екрану відтворення зупиниться, але на дисплеї будуть доступні кнопки управління відтворенням. Запустіть програвання треку та вимикайте дисплей.

Якщо вам зручніше відтворювати YouTube зі спеціалізованого додатка, тоді встановіть програму YouTube Vanced, NewPipe, FloatTube. Перші дві недоступні в Google Play, але пропонують більше можливостей. FloatTube доступна в Google Play, але насичена рекламою.

На iPhone немає спеціалізованих додатків для відтворення YouTube в фоновому режимі. Єдиною можливістю для власників гаджетів на iOS залишається використання відображення через браузер. Такий режим на iOS надають такі браузери як Opera чи Dolphin.

Запустивши у браузері YouTube продовжуйте його використання в мобільному режимі. Почніть відтворення відео, після чого переключіться на музичний плеєр та натисніть кнопку відтворення. Після цього YouTube продовжить працювати навіть при перемиканні між додатками або блокуванні екрану.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися