П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Sony запускає нову PlayStation 5 – чого чекати у вересні

Sony може випустити нову консоль PlayStation у вересні, і хоча це ще не підтверджено, інсайдер каже, що нова консоль має бути випущена. Це відбувається тому, що останньою консоллю від Sony залишається PlayStation 5.

Згідно з матеріалами Gaming Bible, запуск нової консолі PS5 може відбутися в «неминучому майбутньому». Це сталося через те, що майже рік ходили чутки про те, що девайс нарешті перейшов на останню стадію розробки.

У PS4 було багато варіантів, як-от PS4 Pro та PS4 Slim, що змусило людей повірити, що нові версії PS5 уже на підході. Адже після трьох років життєвого циклу PS5 все ще немає жодних змін щодо цієї консолі.

Через це багато людей починають запитувати, що буде далі з PlayStation 5. У 2022 році інсайдери почали говорити про редизайн цієї консолі. Чутки вказують на те, що Sony створить PS5 Slim, основною особливістю якої є знімний дисковод

Поки що було кілька тих, хто вказував на потенційну PS5 Slim, і поки що головною особливістю був би знімний дисковод.

Sony вже випустила два типи версії PlayStation 5: цифрову та стандартну, які, окрім іншого, відрізняються наявністю оптичного дисководу. Із новим дизайном знадобиться лише одна версія консолі, оскільки гравці зможуть вирішувати, чи потрібні їм оптичні диски і придбати додатковий дисковод.

Знімний дисковод для PS5 все ще залишається непідтвердженим Sony, але інсайдери вже давно згадують про нього. Чутки, подібні до подкастера XboxEra Shpeshal_Nick у Twitter, говорять, що відкриття потенційної PS5 Slim може відбутися в серпні.

В іншому звіті FandomWire додається, що замість серпня це може статися у вересні. Знову ж таки, вони все ще залишаються неофіційними, і єдині, хто може сказати, чи існує нова консоль, чи буде вона представлена чи запущена у вересні, це Sony.

Sony ще не підтвердила, чи справді вони влаштують серпневу демонстрацію, чи справді у них є нова консоль, яка готується у фоновому режимі. На момент публікації версія PS5 Slim або версія зі знімним дисководом залишаються лише чутками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися