CES 2018: Samsung анонсувала перший у світі 146-дюймовий модульний TV

Вартість новинки і будь-які терміни початку продажів поки не називаються.

Компанія Samsung на CES 2018, яка проходить зараз у Лас-Вегасі, анонсувала першу у світі модель модульного телевізора з діагоналлю 146 дюймів.

У новій панелі використовуються мікроскопічні світлодіоди, розміри яких не перевищують декількох мікрон, – це набагато менше, ніж у світлодіодах сучасних LED екранів, при цьому кожен піксель випромінює світло самостійно.

Samsung TV 146 дюймiв. Купити першим

Технологія, яка використовується в цій моделі TV, не вимагає колірних фільтрів або додаткового підсвічування, але при цьому забезпечує приголомшливе візуальне сприйняття. Крім того, екрани на базі MicroLED відрізняються високою надійністю та ефективністю, зокрема, володіють великою світловіддачею, великим терміном служби і низьким енергоспоживанням.

На прикладі модульної безрамкової конструкції моделі Samsung демонструє, яким чином користувачі можуть налаштовувати розмір і форму телевізора відповідно до їхніх потреб. Пристрій можна використовувати в різних цілях, наприклад, для створення екрана на всю стіну при організації різних просторів.

Samsung TV 146 дюймiв. Тестування

Вартість новинки і будь-які терміни початку продажів поки не називаються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я