Вівторок, 25 Червня, 2024

Звіт Facebook назвав Instagram токсичним

У Facebook знають, що належна їм соцмережа Instagram дуже негативно впливає на психіку користувачів, особливо підлітків. Такий висновок називають кілька внутрішніх досліджень, проведених Facebook. Дівчатка-підлітки постраждали найбільше, пише Wall Street Journal.

Внутрішня презентація Facebook показала, що серед підлітків, які повідомили про суїцидальні думки, близько 13% британських користувачів та 6% американських користувачів називають причиною Instagram.

«Тридцять два відсотки дівчат-підлітків сказали, що коли вони почувалися погано через своє тіло, Instagram змусив їх відчувати себе ще гірше», – пишуть дослідники. Дослідження Facebook також показало, що 14% хлопчиків у США заявили, що Instagram змушує їх почувати себе гірше стосовно себе.

Хоча Facebook дійшов висновку, що великий відсоток підлітків не страждає від Instagram, функції, які є найбільш шкідливими, є частиною її ключової функціональності.

Дослідники попередили, що сторінка Instagram Explore, яка обслуговує публікації користувачів з широкого кола акаунтів, може підштовхнути користувачів до шкідливого контенту. У додатку також існує культура публікації тільки кращих фотографій і моментів, і воно працює як захоплюючий продукт.

«Аспекти Instagram посилюють один одного, створюючи ідеальний шторм», – йдеться в дослідженні.

Топ-менеджери розглянули дослідження, і воно було процитовано в презентації, представленій минулого року генеральному директору Марку Цукербергу. Тим не менш, Facebook, як повідомляється, намагався впоратися з цією проблемою, зберігаючи при цьому залежність від Instagram. Facebook також створює версію Instagram для дітей молодше 13 років.

Молоді користувачі – ключ до успіху Instagram. Більше 40% користувачів Instagram складають люди віком 22 роки і молодше.

У своєму блозі керівник відділу публічної політики Instagram Карина Ньютон відповіла на повідомлення і сказала, що компанія вивчає способи відвернути користувачів від певних типів постів в Instagram.

«Ми вивчаємо способи заохотити їх поглянути на різні теми, якщо вони постійно переглядають цей тип вмісту, – сказала Ньютон. – Ми з обережним оптимізмом сподіваємося, що ці підштовхування допоможуть людям орієнтуватися на контент, який надихає і піднімає їх, і більшою мірою змінять ту частину культури Instagram, яка фокусується на тому, як люди виглядають».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися