Субота, 22 Червня, 2024

Чат-бот пройшов тестування на програміста в Google із зарплатою $183 000 на рік

У рамках своєї перевірки штучних інтелектів Google протестував здібності одного з найпопулярніших штучних інтелектів – ChatGPT. Цей чат-бот успішно пройшов співбесіду на програміста третього рівня. У Google на цій посаді платять $183 000 на рік.

«Дивно, алеChatGPT беруть на роботу в L3 після співбесіди», — йдеться у звіті Google. Третій рівень вважається посадою початкового рівня в групі інженерів Google.

Процес співбесіди з інженером-програмістом Google базується в основному на технічних питаннях, які ChatGPT пройшов. Хоча в інтерв’ю міститься кілька прикладів поведінки («Розкажи мені про час…»), що може бути перешкодою для «найму» ChatGPT.

Але відкриття того, що ChatGPT може проходити технічні питання співбесіди з кодуванням, підняло питання про здатність платформи трансформувати не лише Google, а й інженерні професії, які стоять за нею.

Google також тестує чат-бота під назвою Apprentice Bard, якому можна задавати запитання та отримувати детальні відповіді. Це дуже схоже на ChatGPT. Останніми тижнями керівники просили більше співробітників надати відгуки про результати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися