Lenovo Legion Y90 матиме 22 ГБ оперативної гібридної пам’яті

18 ГБ фізичної вбудованої пам'яті LPDDR5. Ще 4 ГБ заберуть у флеш-накопичувача.

Legion Y90 стане наступним ігровим смартфоном в портфоліо Lenovo і він може стати найпотужнішим телефоном на ринку. Окрім топового процесора він отримає дуже великий обсяг фізичної пам’яті, яка буде доповнюватися гібридною оперативною пам’яттю на базі файлу підкачування.

Директор з продуктів Lenovo опублікував два скріншоти, що показують обсяг у 640 ГБ накопичувача пам’яті і 22 ГБ оперативної пам’яті. Також топ-менеджер сказав, що телефон матиме величезний час автономної роботи.

Підписуйтесь на наш Telegram

Lenovo Legion Y90 буде працюватиме на базі процесора Snapdragon 8 gen 1. Тип його флеш-накопичувача зазначений як твердотільний накопичувач UFS 3.1+. Тобто гаджет матиме 512 ГБ вбудованої пам’яті, а решта 128 ГБ, швидше за все, буде представлена картою micro SD, хоча чіпсет Qualcomm теоретично підтримує до 2 ТБ.

Аналогічна ситуація і з оперативною пам’яттю – 18 ГБ фізичної вбудованої пам’яті LPDDR5. Ще 4 ГБ заберуть у флеш-накопичувача. Така функція останнім часом набирає популярність в смартфонах, дозволяючи дешево наростити обсяг оперативної пам’яті, хоча й ціною певного сповільнення в роботи пристрою.

OLED-екран буде підтримувати частоту оновлення 144 Гц, а також частоту дискретизації сенсорного екрану 720 Гц. Ємність акумулятора становить 5600 мА*грд, і Y90 буде підтримувати швидку зарядку потужністю 68 Вт. Інші особливості включають плечові клавіші, підтримку Dolby Atmos і незвичайне охолодження.

Говорячи про заряд, виконавчий директор заявив, що Legion Y90 втратив 22% в режимі очікування більш ніж за 8 днів. Йому також вдалося втриматися на рівні 19 градусів за Цельсієм, що не дивно, оскільки телефон мало що робить у фоновому режимі.

Ще належить дізнатися, коли Legion Y90 буде запущений, а також чи вийде він на ринки за межами Китаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я