Чим дивувала Apple на презентації

Apple провела масштабну презентацію, на якій розкрила всі подробиці про свій «розумний» годинник, показала оновлену лінійку ноутбуків та розповіла про розвиток платформи HealthKit.

Цей перший у 2015 році захід компанії під назвою Spring Forward був присвячений першому смарт-годиннику Apple Watch. Він випускатиметься у двох розмірах – 38 і 42 мм. Його екран має маркетингове ім’я Retina та роздільну здатність у 340х272 і 390х312 пікселів у моделях 38 та 42 мм відповідно. У девайсі встановлений фірмовий процесор Apple S1, а зарядка реалізована за допомогою пропрієтарного магнітного роз’єму MagSafe з індуктивним зарядом.

Годинник має механізм Force Touch, який за рахунок електродів навколо дисплея гаджета здатний фіксувати силу натискання на екран. Це дозволить годиннику розрізняти легке і сильне натискання та виводити відповідні елементи інтерфейсу. Окрім цього, гаджет має Taptic Engine – пристрій, який забезпечує тактильний відгук.

Раніше Apple говорила, що термін роботи Watch складає один день, а тепер компанія уточнила цей параметр. Гаджет працюватиме максимум 18 годин. Вартість девайсу складає від $549 до $1049 та від $599 до $1099 за версії 38 та 42 мм залежно від модифікації.

На Spring Forward Apple також показала абсолютно новий MacBook. Він не відноситься до якоїсь з наявних лінійок комп’ютерів цієї компанії. Одна з головних особливостей нового MacBook – масогабаритні характеристики. Пристрій важить близько 900 г, а максимальна товщина складає 13,1 мм. Для порівняння, в останньому MacBook Air цей показник дорівнює 17,3 мм. «Схуднути» гаджету допомогла радикально змінена клавіатура. У ній, наприклад, використали не традиційний механізм «ножиці», а новітній «метелик». Це зменшило товщину клавіатури на 40%.

Новий MacBook оснащується 12-дюймовим IPS-екраном Retina з роздільною здатністю 2304х1440 точок. При цьому він споживає на 30% менше енергії порівняно з попередніми моделями.

Ноутбук побудований на процесорі Intel Core M з частотою 1,3 ГГц та не має вентиляторів. А його материнська плата на 67% компактніша, решту місця в корпусі займають акумулятори.

Продажі нового MacBook почнуться 10 квітня, і за нього доведеться викласти щонайменше $1300.

Під час Spring Forward Apple також розповіла про доповнення до своєї медичної платформи HealthKit під назвою ResearchKit. Це набір програмних інструментів, які перетворять смартфон на діагностичний блок. З ними мобільники Apple вже здатні виявляти хворобу Паркінсона, діабет, захворювання серцево-судинної системи, астму, рак грудей.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я