Середа, 29 Травня, 2024

Додаток YouTube почав блокувати вимкнення смарт-телевізорів

Багато смарт-телевізорів автоматично переходять в стан «сну» для заощадження електроенергії, коли ними не користуються. Зазвичай їхній таймер налаштовано на 10, 15 чи 20 хвилин. Однак нещодавній апдейт YouTube почав блокувати перехід телевізора в режим сну.

Програма YouTube на смарт ТВ та телеприставках, таких як Apple TV, тепер має власну «заставку». Вона спрацьовує, якщо YouTube запущений на ТВ, але не відтворює відео.

Проблема полягає в тому, що час активації заставки в додатку YouTube становить десь 4-5 хвилин. Це значно менше, ніж стандартний час переходу телевізора в «сон». Після запуску заставки YouTube телевізор «думає», що ним користуються і відтворюють контент, тому взагалі не вмикає режим «сну».

Деякі телевізори та телеприставки, такі як Google TV, мають мінімальний час вимкнення в 5 хвилин, тому все ще є хороший шанс, що заставка YouTube запрацює раніше. На Apple TV рішенням цієї проблеми, схоже, є налаштування власної екранної заставки Aerial на відображення через 2 хвилини бездіяльності.

Вимкнути заставку YouTube неможливо на даний момент. Єдиним способом позбутися її є видалення YouTube з телевізора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися