Неділя, 19 Травня, 2024

Чим дивуватиме мобільна індустрія цього року

Мобільний конгрес у Барселоні саме в розпалі, і виробники привезли на нього свої кращі новинки, які надійдуть у продаж навесні та влітку. Про два головних смартфони цього року читайте в наших матеріалах про One M9 та Galaxy S6. А добірку інших кращих новинок з мобільного конгресу дивіться нижче.

1. microSD на 200 ГБ

Заповнити пам’ять смартфона чи планшета цього року стане складніше. Компанія SanDisk презентувала наймісткішу картку пам’яті – її обсяг складає 200 ГБ. На цей крихітний накопичувач можна вмістити до 20 годин відео у Full HD. А пересилання тисячі фотографій займе не більше хвилини завдяки швидкості 90 Мбіт/с. Недолік такої картки – ціна в $400.

2. Lynx 3

 

Компанія Mad Catz спробувала зробити цього року мобільні ігри доступнішими. Вона випустила пластикову копію свого металевого контролера Lynx 9. Новинка Lynx 3 завдяки цьому коштує всього $60, тоді як попередник обходився в $300.

3. iXpand

Власникам смартфонів Apple залишається лише заздрити гігантським обсягам, які надають картки пам’яті, оскільки їхні гаджети обмежені внутрішньою пам’яттю. Але цього року SanDisk потурбувалася і про користувачів iPhone. Вона випустила накопичувач iXpand обсягом 128 ГБ, на який можна записати будь-які дані та звільнити внутрішню пам’ять телефона.

4. Zip

Навіть Google визнає, що важливу інформацію краще тримати на папері, а не в «цифрі». І Polaroid полегшив перенесення даних з цифрових форматів на аналоговий носій. На конгресі компанія показала мобільний принтер Zip, який по бездротовому каналу під’єднується до смартфона та роздруковує інформацію з нього. Ціна такого аксесуара становить $130, а розмір відбитків – 5х7 см.

5. Кавоварки з Wi-Fi

Компанія Nordic Semiconductor привезла на виставку концепт того, якими стануть побутові прилади найближчими роками. Вона презентувала макет кавоварки з підключенням по Wi-Fi. Напої можна буде замовляти зі смартфона чи планшета.

6. Gear VR

Компанія Samsung показала не лише свої нові смартфони, а й оновлену модель фірмового шолома віртуальної реальності. Новинка отримала назву Gear VR Innovator Edition. Розробники кажуть, що вона дає користувачам нові можливості насолодитися віртуальним світом завдяки збільшеній якості шолома та новому дизайну.

За матеріалами: CNet

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися