Google стане мобільним оператором

Найближчими місяцями у світі з’явиться ще один мобільний оператор – Google. «Ведомости» розповідають, що компанія надаватиме послуги зв’язку, а інфраструктуру для цього орендуватиме. Така ініціатива – черговий крок з поліпшення технологій.

Google не претендує на те, щоб стати оператором великого масштабу. У порівнянні з традиційними мобільними операторами операції Google будуть невеликі, але помітні. Зате робота оператором дозволить гіганту додати в екосистему мобільного зв’язку нові технології. Вони сприятимуть розвитку галузі, і в Google сподіваються, що ці рішення з часом переймуть інші.

Віце-президент Google Сундар Пічаї каже, що Google не загрожує традиційному бізнесу операторів. Компанія бачить себе швидше тестовим майданчиком, де будуть перевірятися ідеї більш тісної роботи мереж з пристроями під управлінням Android і встановленим на них софтом.

Віце-президент Google Сундар Пічаї

Інші проекти компанії з надання клієнтам послуг мобільного зв’язку також швидко розвиваються. Пічаї обіцяє, що в найближчі кілька місяців відбудеться перший політ дронів на сонячних батареях, які передаватимуть стільниковий сигнал у сільській місцевості. Google назвав ці польоти проектом Titan. Паралельно з ним компанія продовжує працювати над проектом запуску повітряних куль, з яких корпорація збирається створити мережу літаючих базових станцій. Вони зможуть триматися в повітрі до шести місяців і надаватимуть швидкісний 4G-доступ там, де складно побудувати звичайні стільникові вишки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я