Субота, 22 Червня, 2024

Чим користуються «топи» МТС

У МТС змінився генеральний директор – цю посаду тепер обіймає Олег Проживальський, який був першим міністром зв’язку України та був заступником гендиректора. Золочевський перейшов на посаду радника гендиректора і розповів в інтерв’ю порталу iGate, якими гаджетами він користується.

«Якими гаджетами користуюся? Перш за все, iPhone і iPad. Але не тому, що пристрої Apple технологічно більш «просунуті» – на ділі це не зовсім так. А тому що це така екосистема, яка складалася протягом 7 років, з 2008 року, і «тримає» своїх споживачів. За ці роки я так «обріс» різними сервісами та додатками і так до них «прилип», що перейти на Android стало проблематичним. Кілька спроб було, але все здавалося незручним, розташованим не там.

Я зрозумів, що не з «просунутих» гаджетоманів: навіщо щось робити в три кроки, якщо можна зробити в один, як я звик. Звичка виявилася сильнішою. І, чесно кажучи, шкода грошей, витрачених на покупку додатків. Не всіма користуюся однаково активно (в активному користуванні близько 30), але купую багато всякого. До того ж, якщо переходиш з iPhone на Android, це тягне за собою заміну iPad на якийсь інший планшет, Мас – на який-небудь «віндовий» комп’ютер. Це велике навантаження одночасно і в плані звичок, і у фінансовому відношенні. Тому поки не бачу сенсу в переході.

iPhone для мене – це всілякі месенджери, музика, навігація і, звичайно ж, соцмережі. З месенджерів користуюся Telegram, WhatsApp, Viber, Facebook messenger, у який багато народу пише і через який іноді простіше знайти людину, ніж ловити його в інших месенджерах, у які він може заходити лише періодично.

У подорожі корисні додатки, які допомагають зорієнтуватися в незнайомій обстановці: TripAdvisor, різноманітні букінги, гайди з ресторанів, кінотеатрів, подій. Є банківські сервіси, прив’язані до смартфонів. Дуже корисна штука, особливо для літаків, – електронні кросплатформені «читалки». Охоче ними користуюся в дорозі, незважаючи на те, що віддаю перевагу книзі в паперовому форматі.

Ношу AppleWatch. У смартфон валиться все – і пошта, і робочі справи, а AppleWatch дозволяють відфільтрувати і бачити тільки найважливіші оповіщення зі смартфона. А ще, в моєму випадку, цей гаджет гарний тим, що з ним займатися спортом набагато зручніше, ніж зі смартфоном в кишені. 50 г на руці – набагато зручніше, ніж 120 г у кишені, які плескають тебе по нозі, коли ти бігаєш, або коли доводиться копатися в кишені при їзді на велосипеді.

Набагато простіше відреагувати в один дотик, коли тобі хтось телефонує. У смартфоні я ніколи не користувався Siri, а в AppleWatch вона дуже знадобилася. Годинник водонепроникний, тому я не знімаю його ні в басейні, ні в море. Солона вода – вбивця не для гаджетів, а для ремінців. Але оскільки я вибрав для себе пластиковий ремінець, проблеми немає.

З гаджетів Apple також у будинку підключений Apple TV. У великій кількості примірників, бо кожен хоче свій контент. І все це з урахуванням того, що зараз з’явився Apple Music – за відносно невисоку плату (10 доларів на місяць) вся родина з музикою, до того ж якісною і ліцензійною. У якому б місці ти не знаходився – на дачі, в Києві, вдома або на роботі, в дорозі, за кордоном, де завгодно. Це дуже зручно.

Є ще гаджети, якими користуюсь. Наприклад, велосипедний комп’ютер. Але його головний недолік у тому, що сам по собі він є закритою системою – у своїй екосистемі він живий, але за її межами ні з ким не «дружить». Якби розробники спочатку зробили його відкритим, сумісним з іншими екосистемами, такими як Apple або Android, це забезпечило б йому велику популярність.

Аналогічна історія з тріатлонним годинником Garmin, який вимірює масу важливих показників, але завжди сам по собі, без можливості синхронізації з іншими пристроями. Інтеграція в екосистему для мене є стоп-фактором. Розробники і виробники, які продовжують мислити категоріями «я зараз створю своє власне все», приречені на непопулярність, бо ігнорують цей факт інтеграції зі звичками, які вже існують у аудиторії».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися