Вівторок, 16 Квітня, 2024

Чохол оновлених навушників AirPods можуть перетворити на зовнішній динамік

Наступна версія бездротових навушників Apple AirPods може отримати ще одну функцію. Їхній чохол не лише заряджатиме, а й зможе працювати як зовнішній бездротовий динамік. На цю ідею Apple вже отримала відповідний патент.В документі сказано, що для передачі звуку чохлом використовуватиметься те саме бездротове підключення, до якого під’єднані самі навушники AirPods.

Передбачається, що до смартфона чи ноутбука чохол-динамік підключатиметься за допомогою Bluetooth, як і численні наявні бездротові динаміки. При цьому з опису винаходу в патенті можна зробити висновок, що чохол відтворюватиме музику після того, як в ньому розмістити динаміки. В документі сказано, що для передачі звуку чохлом використовуватиметься те саме бездротове підключення, до якого під’єднані самі навушники AirPods.

Окрім бездротового способу передачі звуку, в патенті також йдеться про те, що чохол зможе отримувати аудіосигнал по дротовому з’єднанню і передавати його далі бездротовим каналом. Ця функція буде корисною, коли необхідно підключити AirPods до гаджета, який не підтримує бездротову передачу звуку, наприклад, до стаціонарного ПК.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися